ANADOLU YARKA com.tr Yarka Satışı sektöründe faaliyet göstermekte ve değişik şehirlerdeki Yarka Yetiştirme Kümeslerimizde özellikle yüksek verimli Ticari Yumurtacı Irklar yetiştirmekte ve Yarka döneminde (yumurtaya başlamaya yakın dönemde) müşterilerimize teslim etmekteyiz.  Müşterilerimizin sipariş verdiği Yarka'ları, konusunda uzman Veteriner hekimler kontrolünde Aşı Programlarını tamamlayarak, 15-16 haftalık olduğunda, yılın 12 ayı, kendi sevkiyat araçlarımızla müşterilerimize adreslerinde teslim etmekteyiz. Üstelik nakliye için ayrı bir ücret almıyoruz. Yarkalarını teslim alan müşterilerimiz satınaldıkları Yarka bedelini "Kapıda Ödeme" yöntemiyle nakit olarak ödeyebilmektedirler. Müşterilerimize satış sonrasında Ankara'daki merkez ofisimizden telefonda danışmanlık ve veterinerlik hizmeti de veriyoruz.

ANADOLU YARKA com.tr ayrıca, müşterilerimizin Tavuk Kümesi taleplerini her ebatta ve her bütçeye uygun değişik malzeme seçenekleriyle, kurulacağı yerin coğrafi ve iklim koşullarını da dikkate alarak, yapım aşamasında en kaliteli malzemeleri kullanarak üretmekte, gerek Çadır Kümes ve gerekse Prefabrik Sandwich Panel De-Monte Kümes şeklindeki projeleri eğitimli ve tecrübeli personelimiz sayesinde 1.kalite işçilikle anahtar teslim kurmaktayız. Kümes içi Yemlik, Suluk, Folluk gibi ekipman satışı da yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu Kümes Projeleri Tarım Bakanlığı'nın Yönetmeliklerine uygun olduğu için Kümes İşletme Numarası alma konusunda Kümes sahibi hiçbir zorlukla karşılaşmamaktadır. Devletimizin zaman zaman Kosgeb, Kırsal Kalkınma Ajansı veya İl Tarım, İlçe Tarım Müdürlükleri vasıtasıyla destek verdiği (Genç Çiftçi Projesi vb.) hibe ya da kredili Projelere çözümler üretmekte, en uygun maliyetle müşterimizin bu Projelerini hayata geçirmekteyiz.

Kümes Yapının dışında Koyun/Keçi Çadırı, Büyükbaş Çadırı, Küçükbaş Çadırı, Mantar Üretimi Çadırı, Solucan Gübresi Üretimi Çadırı, Sera Çadırı, Saman/Ot Deposu Çadırı, Traktör Garajı Çadırı ve daha birçok amaca hizmet edecek şekilde sağlam ve kullanışlı De-Monte Çadır ve Prefabrik Yapılar imal etmekteyiz. Rakiplerimizden daha kaliteli, daha ekonomik ürünler üretmeyi ilke edinmiş olduğumuz için müşterilerimizin de haklı sevgisini ve güvenini kazanmış bulunuyoruz. Bunun için tüm müşterilerimize minnettarız.

YARKA SATIŞI sektöründe bu güne kadar siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden ve dürüstlük ilkemizden asla vazgeçmeden, devletimizin sektörle alakalı koyduğu kural ve yönetmeliklere uygun şekilde ticaretimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu günlere yürürken istikrarımızı ve zorluklar karşısındaki mücadelemizi hiç bırakmadık. Her zaman "müşteri memnuniyeti"ni ön planda tutan çalışmalar yürütmeye gayret ettik ve böylece müşterilerimizin güvenini kazandık. "Yumurta Tavuğu Satışı" denince sektörde ilk akla gelen firmalardan birisi olmamız ve bu nedenle çok tercih edilmemizin verdiği haklı gururu taşırken, bundan sonra da aynı ilkelerimizi koruyarak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılama konusunda, yeniliklere açık olarak en üstün hizmeti sizlere sunabilmek için bütün ekibimizle gayretle çalışmaya devam edeceğiz.

"ANADOLU YARKA"  tescilli bir markadır.

Bu günlere gelmemize katkı sağlayan siz değerli müşterilerimize şükranlarımızı saygıyla arz  ederiz. 

 

2023

www.anadoluyarka.com.tr

 

 

Paylaş

Sipariş Vermek İçin TIKLAYINIZ