CANLI TAVUK FİYATLARI

YARKA FİYATLARI

Canlı Tavuk Fiyatları, Yarka Fiyatları, Canlı Yumurta Tavuğu Fiyatları, Ferik Fiyatları mevsimlere göre ve piyasa koşullarına göre değişkenlik göstermekle birlikte şirketimiz Türkiye'nin değişik illerinde konuşlanmış salma kümeslerimizde ayağı yerde gezer şekilde büyük bir özenle yetiştirdiğimiz ve büyüttüğümüz,  sağlıklı olmaları konusunda bir çoğu ithal olan en kaliteli firmaların aşılarını kullanarak, bünyemizdeki Veteriner Hekimler nezaretinde Aşı Programı'nı tamamlamış bir şekilde aşağıdaki günlerine gelmiş hepsi 1.kan (safkan) olmak üzere Atak-s, Tinted, Lohman Brown, Lohman Sandy cinsi Yarkaları kendimize ait nakliye araçlarımızla ve ekibimizle, müşterilerimizden nakliye ücreti almadan adreslerine teslim etmekteyiz. Tüm cinsler her zaman stoklarımızda olmayabilir.

Canlı Tavuk Fiyatları, Yarka Fiyatları, Ferik Fiyatları ve satışta olan ırklarımızı öğrenmek, YARKA'ların hafta ve fiyat bilgisini almak için Pazar günü hariç hergün sabah 09.00 - akşam 18.00 saatleri arasında bizi arayabilirsiniz. Sorularınız için Telefonumuz; Ofis: 03129110990  Cep Telf: 05071434523

 

* Ucuz fiyatla satılan Yarka'lara hep kuşkuyla bakın. Çünkü Ya Aşıları eksik yapılmıştır, Ya haftalığına oranla Gramajları düşüktür, Ya 1.Kan(safkan) değildir, Ya da Yarka değil yumurta verimi düşmüş Yaşlı Tavuk'tur. Unutmayın Kalite ucuza alınmaz..

* En az satışımız 200 Adettir. Perakende adetlerde satışımız yoktur. Kümeslerimizden satışımız yoktur. Şubelerimiz de yoktur. Sadece siparişlerinizi kendi araçlarımızla adresinize teslim şeklinde çalışıyoruz. Bunun dışında bir satış şeklimiz yoktur. İsmimizi kullanarak satış yapanlara lütfen itibar etmeyiniz.

* %1 Kdv Hariçtir.    Güncelleme Tarihi: 01.01.2024

* İllere göre (uzaklık-yakınlık) fiyatlar farklılık gösterebilir. Bu nedenle Sipariş verirken teslim edilecek il'e göre Canlı Tavuk Fiyatları sorunuz.

* Sipariş vermek için sayfanın altındaki linki tıklayabilirsiniz.

 

Ataks Tavuk Fiyatları

Ataks Yarka Fiyatları

Lohman Tavuk Fiyatları

Lohman Yarka Fiyatları

Lohman Sandy Fiyatları

Tinted Tavuk Fiyatları

Tinted Yarka Fiyatları

Tinted Coral Tavuk Fiyatları

Tinted Coral Yarka Fiyatları

Ferik Fiyatları

Canlı Tavuk Fiyatları

Tavuk Fiyatları

Sipariş Vermek İçin TIKLAYINIZ