TAVUK FİYATLARI

YARKA FİYATLARI

Tavuk Fiyatları, Yarka Fiyatları, Canlı Yumurta Tavuğu Fiyatları, Ferik Fiyatları mevsimlere göre değişkenlik göstermekle birlikte şirketimiz Türkiye'nin değişik illerinde konuşlanmış salma kümeslerinde ayağı yerde gezer şekilde büyük bir özenle yetiştirdiği ve büyüttüğü,  sağlıklı olmaları konusunda bir çoğu ithal olan en kaliteli firmaların aşılarını kullanarak, bünyesindeki Veteriner Hekimler nezaretinde Aşı Programı'nı tamamlamış bir şekilde aşağıdaki günlerine gelmiş Atak-s, Lohmann Sandy, Lohman Brown, Nick Brown, Tinted cinsi Yarkaları kendine ait nakliye araçları ve ekibiyle, nakliye ücreti almadan müşterilerinin adreslerine teslim etmektedir. Tüm cinsler her zaman stokta olmayabilir.

Satışta olan ırklarımızı öğrenmek, YARKA'ların hafta ve fiyat bilgisini almak için Pazar günü hariç hergün sabah 09.00 - akşam 19.00 saatleri arasında bizi arayabilirsiniz. Sorularınız için Telefonumuz; Ofis: 03129110990  Cep Telf: 05071434523

 

* Bu fiyatların altında satılan Yarka'lara kuşkuyla bakın. Çünkü Ya Aşıları eksik yapılmıştır, Ya haftalığına oranla Gramajları düşüktür, Ya 1.Kan(safkan) değildir, Ya da Yarka değil yumurta verimi düşmüş yaşlı Tavuk'tur. Unutmayın Kalite ucuza alınmaz..

* En az satış 100 Adettir. Perakende adetlerde satışımız yoktur. Kümeslerimizden satışımız yoktur. Adrese teslim çalışıyoruz. Şubelerimiz de yoktur. İsmimizi kullanarak satış yapanlara lütfen itibar etmeyiniz.

* %8 Kdv Hariçtir.    Güncelleme Tarihi: 01.04.2021

* İllere göre (uzaklık-yakınlık) fiyatlar farklılık gösterebilir. Bu nedenle Sipariş verirken teslim edilecek il'e göre Tavuk Fiyatları sorunuz.

 

Ataks Tavuk Fiyatları

Ataks Yarka Fiyatları

Lohman Tavuk Fiyatları

Lohman Yarka Fiyatları

Lohman Sandy Fiyatları

Tinted Tavuk Fiyatları

Tinted Yarka Fiyatları

Ferik Fiyatları

Paylaş

Sipariş Vermek İçin TIKLAYINIZ