TAVUK FİYATLARI

YARKA FİYATLARI

Tavuk Fiyatları, Yarka Fiyatları, Canlı Yumurta Tavuğu Fiyatları, Ferik Fiyatları mevsimlere göre değişkenlik göstermekle birlikte şirketimiz Türkiye'nin değişik illerinde konuşlanmış salma kümeslerimizde ayağı yerde gezer şekilde büyük bir özenle yetiştirdiğimiz ve büyüttüğümüz,  sağlıklı olmaları konusunda bir çoğu ithal olan en kaliteli firmaların aşılarını kullanarak, bünyemizdeki Veteriner Hekimler nezaretinde Aşı Programı'nı tamamlamış bir şekilde aşağıdaki günlerine gelmiş hepsi 1.kan (safkan) olmak üzere Atak-s, Tinted, Lohman Brown, Lohmann Sandy, Nick Brown cinsi Yarkaları kendimize ait nakliye araçlarımızla ve ekibimizle, müşterilerimizden nakliye ücreti almadan adreslerine teslim etmekteyiz. Tüm cinsler her zaman stoklarımızda olmayabilir.

Satışta olan ırklarımızı öğrenmek, YARKA'ların hafta ve fiyat bilgisini almak için Pazar günü hariç hergün sabah 09.00 - akşam 19.00 saatleri arasında bizi arayabilirsiniz. Sorularınız için Telefonumuz; Ofis: 03129110990  Cep Telf: 05071434523

 

* Bu fiyatların altında satılan Yarka'lara kuşkuyla bakın. Çünkü Ya Aşıları eksik yapılmıştır, Ya haftalığına oranla Gramajları düşüktür, Ya 1.Kan(safkan) değildir, Ya da Yarka değil yumurta verimi düşmüş yaşlı Tavuk'tur. Unutmayın Kalite ucuza alınmaz..

* En az satışımız 100 Adettir. Perakende adetlerde satışımız yoktur. Kümeslerimizden satışımız yoktur. Adrese teslim çalışıyoruz. Şubelerimiz de yoktur. İsmimizi kullanarak satış yapanlara lütfen itibar etmeyiniz.

* %8 Kdv Hariçtir.    Güncelleme Tarihi: 01.04.2021

* İllere göre (uzaklık-yakınlık) fiyatlar farklılık gösterebilir. Bu nedenle Sipariş verirken teslim edilecek il'e göre Tavuk Fiyatları sorunuz.

 

Ataks Tavuk Fiyatları

Ataks Yarka Fiyatları

Lohman Tavuk Fiyatları

Lohman Yarka Fiyatları

Lohman Sandy Fiyatları

Tinted Tavuk Fiyatları

Tinted Yarka Fiyatları

Ferik Fiyatları

Paylaş

Sipariş Vermek İçin TIKLAYINIZ